• |
ide | kryesore

Nusret kujton fillimet e vështira, ‘Sot vlej një miliard’

Paparazzi, Slider

Kuzhinieri i famshëm turk ka një pasuri të madhe, dhe emri i pronarit të një zinxhiri restorantesh Nusr-Et Steakhouse, i cili tani më ka shtrirë biznesin e tij edhe në Nju Jork .


E së fundmi në llogarine tij në Instagram Nusret ka publikuar një foto në kohën kur ishte adoleshent si një djalosh si shumë të tjerë, që punon për të mbijetuar në skarën e një restoranti, i gatshëm për të pjekur mishin sipas dëshirave të klientëve të ndryshëm në Stamboll.


I urtë, me pak fjalë, me shumë pak vite shkollë, por me sa duket me shumë ëndrra të fshehta. ‘Më shumë se 1 miliard’ ka shkruar Nusret krahas fotos duke treguar pasurinë e

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu