• |
ide | kryesore

Gigi kërkon rikthimin me Zayn

Paparazzi, Slider

Pas ndarjes me Tyler Cameron në tetor, Gigi Hadid po përflitet për një rikthim në krahët e Zayn Malik. Një burim për “Eneës” është shprehur se gjithmonë ka një vend special tek Gigi për ish këngëtarin e “One Direction”dhe se së fundmi ata kanë filluar të komunikojnë sërish. Gigi dhe Zayn janë përfolur për lidhjen që në nëntor të 2015 dhe më pak kohë më vonë e bënë atë publike. Marrëdhënia e tyre ka patur shumë ulje-ngritje. Për herë të fundit ata u panë bashkë në Janar, ndërsa më pas Gigi u hodh në krahët e Tyler. Megjithatë raporti me të ka zgjatur vetëm dy muaj dhe mbase tani Gigi po kërkon të rik


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu