• |
ide | kryesore

Kriza politike/ Sot Metës i shkon në zyrë Sali Berisha

Arkiva, Lajme, Të fundit
sali-berisha-dhe-ilir-meta_1496174491-3279703.jpg

Në vazhdën e takimeve që Presidenti Ilir Meta ka ndërmarrë me qëllim gjetjen e zgjidhjes për krizën politike në vend, sot shkallët e këtij institucioni do t’i ngjisë ish-Presidenti dhe Kryeministri, Sali Berisha.


Burime nga ky institucion thanë për ‘News 24’, se Presidenti Meta takohet sot me ish-Presidentin Berisha në ora 12:00.


7 Comments

  1. Sot do shikoni si do ta zgjidhe situaten salih karaxhic berisha,do ta vendose meten me shpatulla per muri dhe do ti fusi nje te lepire per krijimin e kesaj situate ne lufte me imperializmin amerikan,dhe shpellaret do gezohen

    1. Qenke vertete i paemer e i pafytyre mor djale… Po te duken te bukura keto mrekullite e Rilindjes? Ngaqe Berisha ka bere keq, duhet te durojme kete gallofin e gjate qe po ben akoma me keq… Te shporret edhe ky gallofi yt se edhe ky nuk eshte me i mire nga ata perpara…

    2. BERISHA BERISHA NA RRUAJTET KARIN . EDHE PAS SHTATE VITESH PO BERISHA E KA FAJIN O KURVA ? JU QIFT ROPT E SHTEPISE BERISHA O QELBESIRA MAVI .

  2. Sa te shkurter e kan kujtesen shqipetaret.
    Jo mo c ne sala te ket faje per keto qe po vuajm sot. JO TANI PO EDHE PER NJA 20 VJET DO VAZHDOJ TE JETOJ FARA E KEQE QE MBOLLI AI VAMPIR.

    1. O Gone e bere si ajo barcaleta. erdhi hajduti mi vrau te gjith e mi vodhi te gjitha, po ska gje se ishte burr i mir se ne fund fare tha “faleminderit”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu