• |
ide | kryesore

Shpërthim tritoli në një banesë në Gjirokastër

Lajme

Banesa e një muratori është shpërthyer me lëndë eksplozive mbrëmjen e sotme në fshatin Shtëpëz të Gjiokastrës. Shtëpia, në pronësi të Fadil Tolës është hedhur në erë nga një sasi lënde eksplozive. Mësohet se nga ngjarja në fjalë ka pasur vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar. Ende nuk dihen pistat paraprake, apo të dyshuarit për ngjarjen.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu