• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dasma kthehet në arenë lufte, disa të plagosur dërgohen në spital

Syri i Lapsit

Një dasmë është kthyer në një arenë lufte mes të ftuarve në Kanada. Sipas një videoje të publikuar nga The Sun, shihen momentet e dhunës mes të ftuarve në dasmë.

Sipas kësaj medie, nga përleshja kanë mbetur disa persona të plagosur, të cilët janë dërguar në spital. Pamjet e regjistruara nga miqtë tregojnë se burrat po ndesheshin dhe shkelmonin njëri-tjetrin ndërsa të tjerët përpiqen t’i ndajnë. Po ashtu në një moment shihen, që dhe disa gra qëllohen me njëra-tjetrën.


Disa prej të ftuarve kanë marrë dëmtime të shumta, pasi dhuna ka qenë nga disa persona njëherësh. Policia pas njoftimit ka mbërritur në vendin e ngjarje dhe ka bërë të mundur qetësimin e situatës.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu