• |
ide | kryesore

Aksident në Librazhd, dy të plagosur

Lajme, Të fundit

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në rrugën Librazhd- Qafë Thanë.

Policia thotë se në fshatin Qukës, shtetasi T. Zh., 33 vjeç, banues në fshatin Qukës,  duke drejtuar mjetin tip,  “Benz”,  është  përplasur me një motoçikletë, me drejtues shtetasin E.S.,


“Si pasojë  e aksidentit janë dëmtuar drejtuesi i motoçikletës dhe një këmbësor shtetasi K.H., 34  vjeç,  banues në Librazhd, janë jashtë rrezikut për jetën”, sqaron policia.

Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu