• |
ide | kryesore

Miley ndahet nga Docy Simpson

Paparazzi, Slider

Duket se ka mbaruar gjithçka në mes këngëtares amerikane, Miley Cyrus dhe partnerit të saj, Cody Simpson.
Meqenëse ajo u nda nga e dashura Kaitlynn Carter, ylli i hitit “Wreckin Ball” vetëm disa javë më vonë ishte parë në krahët e muzikantit amerikan. Megjithatë, raportet në Amerikë thonë se tashmë marrëdhënia e tyre ka ‘rënë në ujë’.Thuhet se Miley, 26-vjeçe, aktualisht dëshiron të “përqëndrohet në veten” pas ndarjes së saj tronditëse nga aktori Liam Hemsworth, 29 vjeç, gjashtë muaj më parë.Një i brendshëm i tha Radar Online: “Ata po bëjnë pushim, por duan të mbesin miq”. “Ajo tha se ajo thjesht duhet të përqëndrohet në veten e saj”.
Këngëtari 22-vjeçar tha në tetor se është “shumë, shumë i lumtur” me lidhjen e tij me Mileyn.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu