• |
ide | kryesore

Rudina Dembacaj poston foton e ish burrit (Foto)

Paparazzi, Slider

Rudina përflitet se është në një romancë me politikanin Mark Frroku. Në inagurimin e restorantit të saj pak ditë mëparë, Rudina falenderoi Markun mes të ftuarve për mbëshetjen dhe besimin, në një kohë që mediat vëlojnë. Pak minuta më parë Rudina bëri atë që nuk ja priste mendja askujt.

Postoi një foto me ish-bashkëshkëshortin dhe i la audicionet e hapura për vajzat që duan të kenë një marrëdhënie me Alex, sepse ky i fundit tha Rudina është beqar.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu