• |
ide | kryesore

U ofenduan familjarisht në publik, Armina dhe Rezarta shfaqen shoqe (Foto)

F1, Paparazzi

Me siguri të gjithë e mbani mend përplasjen virtuale mes familjes Berisha-Hoxha.

Shkak u bë një postim i ish Kryeministrit Sali Berisha ku akuzonte Ermal Hoxhën, bashkëshortin e Rezartës si narkotrafikant. Rezarta nga ana tjetër iu kundër përgjigj duke i thënë të merrej me djalin e vetë, Shkëlzen Berishën. Shkëlzeni deklaroi se do t’a ndiqte çështjen në gjykatë por tashmë duket se gjërat janë rregulluar mes dy familjeve.


Mbrëmjen e djeshme në premierën e komedisë “Falco”, Rezarta e cila shoqërohej nga bashkëshorti, Ermal Hoxha është fotografuar nga Blitz.al në shoqërinë e Armina Mevlanit, të fejuarën e Shkëlzenit. Gjithçka duket se shkoi për mrekulli, biseda e perqafime.

 

1 Comment

  1. Cfare jane keto qe jepni per keto qelbesira,l.Jeni NE terezi.Populaires skate buke ska strehe ju merreni me fundrinat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu