• |
ide | kryesore

Fansat tallen me këtë foto të Kim Kardashian

Paparazzi, Slider

Kohët e fundit, Kim Kardashian ka tërhequr një vëmendje të padëshiruar, pasi fansat nisën të talleshim me këmbët e saj. Në një foto të publikuar së fundi, ata pretendojnë se Kim ka 6 gishtërinj në këmbën e saj të majtë. Komentet erdhën pasi 39-vjeçarja publikoi një foto nga look-u i saj në eventin e American Influencer të hënën. E veshur me një fustan të kuq “Dior” dhe taka “Manolo Blahnik”, Kim tërhoqi vëmendjen e të gjithëve deri në momentin kur fokusi shkoi të këmbët e saj. Sidoqoftë, ishte zgjedhja e saj e takave dhe pozicioni që bënë të fillojnë thashethemet se Kim ka 1 gisht më shumë në këmbën e saj të majtë. Megjithëse është shumë e qartë që ajo nuk ka 6  gishtërinj, fansat filluan të bëjnë komente mizore në Tëitter.

“Prit. Me të vërtetë ke 6 gishtërinj!”, pyeti njëri.


Ndërsa një tjetër tha “Ti nuk njeri njeri me 6 gishtërinj”.

Këto komente lidhen edhe me një foto të Kim të photoshop-uar keq dhe të publikuar më herët, ku dukej se kishte 6 gishtërinj në njërën këmbë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu