• |
ide | kryesore

Zv.ministrja Kuko reagon pas aludimeve për një video intime me ambasadorin Soreca

Lajme, Të fundit

Zv.ministrja e Punëve të Brendshme, Romina Kuko ka reaguar pas aludimeve për ekzistencën e një videoje intime mes saj dhe ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca. Në një postim në Twitter ajo i quajiti këto si “lajme të neveritshme”.

“Jam e befasuar nga disa media që përgojojnë me një lehtësi të neveritshme emrin tim për hesap të luftës qorre me ambasadorët! Aludimet mbi foto takimesh publike ku kam pasur nderin të përfaqësoj qeverinë në krah të Ambasadorit Soreca janë një paturpësi pa limit që të le pa fjalë!” – shkroi Kuko. ©LAPSI.al


PER ME SHUME LEXO: Videopërgjimi/ Pse po lakohet emri i ambasadorit Soreca dhe zv ministres së brendëshme

12 Comments

  1. Si shpjegohet qe kjo krijese e neverishme ka guximin dhe nxjerr nga goja e saj e piset, fjalen “nder”?! Sa turp dhe cfare ofendimi i behet kesaj fjale pothuajse te zhdukur nga koshienca e shqipetareve!

  2. Ah moj zonjushe… ti lexoje sot shpellaret ne kete portal qe te shanin me fjalorin me te ndyre do habiteshe. Te gjithe kush me shume se tjetri nxorren frustrimin dhe dufin e tyre qe jane ne opozite ne rruge me lloj lloj fjalesh. Ti lexoje skenaret dhe intrigat e tyre ala-berishiane , njesoj si te sigurimit te komunizmit, do kuptoje se me cfare shazesh kemi te bejme . Njerez qe mertojne te rrine akoma neper male dhe te hane njeritjetrin .
    Kam shum respekt per ju dhe mos e prish gjakun nga keto qe shkruajne hienat dhe korbat e PDs si dhe keta analistet me gjak te zi qe e dine shume mire qe vendin e kane ne ferr.

  3. Po çfaj ka e gjora zv/ministre e mbrendëshme që është një femër e pashme, e ministri Lleshi , në vend që të takohet ai me përfaqësuesin e BE, e çon Rominën ?

  4. makinacioni i perbaltjes ne shqiperi eshte pjese e politikes ne shqiperi, kan shfletuar fotot me rradhe qe ka ambasadori ne publike dhe ty te ra shorti ta haje, po te mos ishe ti do ishte dikush tjeter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu