• |
ide | kryesore

(VIDEO) Stadiumi në kor ‘Rama ik’ gjatë ndeshjes Skëndërbeu-Tirana

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjatë ndeshjes Skëndërbeu – Tirana stadiumi thërriste në kor ‘Rama ik’. Video që sjell Lapsi.al më poshtë vjen e filmuar nga dita e djeshme kur rivalët po luanin në Korçë.

Vetëm një javë më parë, në 17 nëntor, do të ishte stadiumi i ri ‘Air Albania’ në Tiranë që do të oshëtinte nga thirrjet ‘Rama ik’ kur kryemininistri ishte vetë në tribunë.


VIDEO/ Tifozët mbushin stadiumin: “Rama ik” 

 

10 Comments

  1. NESE KERKONI QE PALLOSHI I ANETES DHE ORGANIZATA ME ANTISHQIPTARE E QUAJTUR MAVI TE ZHDUKET NGA KY VEND DUHET NJE REVOLUCION I MIREFILLT ALLA FRANCEZ .
    VETEM REVOLUCIONI ZGJIDH PROBLEMET E KETIJ VENDI TE INKRIMINUAR DERI NE PALCE.

  2. Ku kishte tifoze ne stadium,ndeshja ishte live,te genjesh ne kete forme per disa shpellare e disa klikime,kjo nuk quhet gazetari

  3. Sado te minimizoni thirrjen ne kor kjo eshte nje ngushellim shume i vogel per ju qe nuk e besoni thirrjen. Rama Ik e degjon kudo, edhe ne shkolla, brenda e jashte ne ruge kur dalin prej saj. Kudo degjon vetem urrejtje per autorin e varferise, largimit te rinise dhe kriminalizimit te shoqerise.
    Provojeni, beni zgjedhje meqe ju duan kaq shume dhe shiheni sa ju duan!!!!!!!!Meqe e keni ne xhep dashurine e shqiptareve, bejini qe neser.

  4. Byroisti I pd ne hall te madh per pd,cerdhet dhe kopshtet oshetine nga rama ik,o ju jeni gati te qiheni ne bythe vetem qe salihu likja lulzime ti shpetojne burgut qe i pret,gjerat behen me rradhe,dhe kjo rradhe fillon me salihu liken lulzimen qe I kane shpetur gjykimit me procedure dhe raport

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu