• |
ide | kryesore

Pas idesë për Referendum, zbulohet lëvizja e radhës nga Presidenti Meta

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në një kohë kur ai paralajmëroi se duke nisur nga e hëna do të vinte me një plan konkret për referendumin, presidenti Ilir Meta do të presë sot në një takim Këshillin e Ambasadorëve shqiptarë.

Takimi është parashikuar që të mbahet në orën 17:00. Të njëjtat burime sqarojnë se kreu i shtetit do të informojë këshillin e diplomatëve mbi zhvillimet e fundit dhe nismat e tij.


Ndërkohë, në përmbyllje të takimit, Meta do të japë edhe një deklaratë për mediat.

1 Comment

  1. o Like Floriri mos jep me deklarata se cod deklarat qe ke ber kohet e fundit, te eshte ber barcalet. dekretet e tua sti pjerdh me as gruja me tit vasisilin, pasi nuk dolen ne zgjedhjet e tua te tetorit e as nuk insistuan te benin ndonje zgjedhje ne tetor. ti je ber thjesht barcalet e cdo dit po rendon poziten tende e po tregon qe nuk je per ate pun dhe qe je kap gafil. Ram trecerekshi po ferkon duart me shfaqjet e tua banale. Basha te ka ber dalje se e ka kuptu qe i mbyturi te mbyt. ti dukeshe dhe trim po na dole nje cop dhjaksi frikacat, qe leh lart e posht si qen pa kafshu asnji. sa me shpejt ta mbeldhesh mendjen per burgun aq me mir do jet per ty, se nuk do vaz

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu