• |
ide | kryesore

VIDEO e tmerrit, shihni si u drodhëm sot në mëngjes

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pamjet që shihni në videon më poshtë tregojnë tmerrin që përjetuan shqiptarët mëngjesin e sotëm. Të paktën në kryeqytet ku është marrë kjo video nga kamerat e sigurisë. Pallati lëkundet për rreth 30 sekonda në një mënyrë të frikshme. I vetmi që e parandjeu menjëherë tërmetin ishte një qen, i cili largohet menjëherë. Shihni videon që sjell Lapsi.al


 


4 Comments

    1. O durim , shiko vijen e zeze vertikale ne cep te ballkonit te katit te para qe shkon deri ne toke. Duket qarte qe vija e zeze e pallatit here zgjatet dhe here zvogelohet. Kjo do te thote qe goditjet kane qene vertikale dhe jo horizontale. Po te ishin goditjet horizontale ai pallat nuk do qendronte me ne kembe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu