• |
ide | kryesore

Mos e humbni këtë VIDEO/ Banori i Astirit që nuk u zgjua nga tërmeti

Syri i Lapsit

Videoja e mëposhtme tregon se si një qytetar nuk është tundur nga tërmeti që e ka zënë teksa flinte gjumë. Pamje e publikuara nga “Report Tv”, tregojnë filmimet e një kamere sigurie ku shihet një qytetar që fle në kuzhinën e tij në momentin që bie tërmeti. Pavarësisht se pallati shkundet dhe nga tavani fillojnë të bien copëza muri, ‘gjumashi’ nuk e prish fare terezinë. Ai vazhdon të flejë i qetë pa e ditur se rreth tij mund të jetë duke u shembur gjithçka.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu