• |
ide | kryesore

Rama flet për “drogën” nga e cila nuk po ndahet dot

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka folur me tone të ashpra ndaj kritikave për masat që po merr qeveria e tij për të prekurit e tërmetit. Në një intervistë për Top Channel, Rama nuk e kurseu vetëmburrjen kur tha se akomodimi i familjeve në hotele ishte një ide e tij dhe e padëgjuar më parë. M


“Kjo është një zgjidhje ideale që nuk i ka shkuar mendja njeriu. Më shkoi mendja mua dhe ja ku është. Ne do e heqim problemin e akomodimit” – tha


Rama që më pas nuk harroi që të shigjetojë sërish mediat kritike.

“S’do keni më mundësi të bëni lajme të rreme. Disa nuk e di ça kanë, por nuk u del e keqja”.

Rama ka folur edhe për varësinë nga celulari të cilin e ka krahasuar me drogën.

“Po e përsëris shpesh, por ndonjëherë më rrotullohet truri nga pagjumsia. Në makinë kam të vetmen drogë që më ka kapur mua që është kjo mrroklla këtu. Kjo është droga ime që nuk e po e heq dot,” – tha Rama. ©LAPSI.al

12 Comments

 1. Nje mendim i vlere nga Bedri Lika nga Shkupi. Nuk mund te jesh i pagabueshem por mund te mos jesh idjot. Gabimin e len te kaloje por idjotizmi eshte i pa perballueshem.

 2. Lum ti o rame
  E mbushe jeten me kujtime pozitive. Ne te tjeret jemi thjeshte te paafte se kshu kemi zgjedh VET. Ehhh sa teori te papara qe ekzistojne, kombinoje dhe me ligjin e ligjvenesve. Ste themi dot dhe hallall se do dalin filozofet e ores se fundit. Na fal

 3. Salihu eshte ne vicidol do ju dergoj foto por duhet ta botoni ju te lapsit,ai po drejton nga kulla operacionin e shpifjeve qe qarkullojne neper portale nga pjellat e tij omgj ne terren

  1. Normal! Do merreni me “shpifjet” ju xhandaret e Erjonit dhe Edit, se me ndertuesit dhe Kryenashkaiket e inxhinieret e tyre s’keni bythe te merreni!

  2. Keta te pâmer jane ata qe i le pijne bythen doçit sepse eine qe ka vjedhur shume e duhet tu hedhe edhe atyre me shume. Kellire!

 4. Po deshet na i kurseni keto lajme e deklarata nga ky psikopat, se po na semur te gjitheve!
  NUk sherohet! Eshte si godinat e pabanueshme – i pasherueshem!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu