• |
ide | kryesore

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

Paparazzi, Slider

Tre ditë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare e famë ndërkombëtare, Bebe Rexha deklaroi se ka vendosur të udhëtojë drejt Shqipërisë pas tërmetit shkatërrues dhe po ashtu tre ditë më parë ajo krijoi një nismë online:

‘After the earthquake, Help Albania’, me të cilën deri më tani ka mbledhur mbi 81 mijë dollarë. Bebe e ka mbajtur premtimin dhe pasi ka dhënë një koncert është nisur sot për në Shqipëri. Këngëtarja ka treguar me anë të videove të postuara në Instagram se do qëndrojë vetëm një ditë në vendin tonë.


1 Comment

  1. Kujdes Bletushe bukuroshe!
    Po te doli perpara nje gogol i madh, nje si pune Bigfoot-i, sozi me e keqe e Ismail Qemalit, nje qe tremb kalamajte…. duket nga larg, MOS IA JEP PARATE ATIJ, SE IA HA NE GJUME.
    Vetem atij mos ia jep, po edhe po pe nje si pune miu halesh me bluze supermeni po qe me shume i ngjan Joker-it, rriji larg edhe atij, se te betonon direkt aty ku je…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu