• |
ide | kryesore

Dua Lipa publikon titullin e albumit të ri

Paparazzi, Slider

Muaj më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fshiu çdo gjë në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja u shpreh se për të tani do të fillojë një epoke tërësisht e re.


“Po filloj si një album i ri, kam dashur një fillim të freskët, ato kujtime gjithmonë do të jenë atje. Unë jetoj përmes tyre dhe nuk do t’i harroj kurrë”, u shpreh Dua në një intervistë.

Ajo zbuloi gjithashtu se po punonte për albumin e ri, i cili nuk do tê ketë aspak këngë të zakonshme, por një stil të diskove të viteve ‘80. Së fundmi, Dua ka zbuluar edhe titullin e albumit. Me anë të një tatuazhi të gdhendur, Dua ka treguar se albumi do të quhet “Future Nostalgjia”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu