• |
ide | kryesore

“Ik largohu që këtu”/ Rama përzë qytetaren nga takimi: Nuk lejoj sharje dhe provokime

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ishte në zonën e ish- kënetës në një takim me qytetarët që iu janë dëmtuar shtëpitë nga tërmeti i 26 nëntorit.

 Mes të gjithë qytetarëve një banore, e cila ishte duke folur pas krahëve të kryeministrit dhe e quajtur nga ky i fundit si provokatore u përzu nga takimi.

Rama- qytetares: Ik largohu që këtu. S’të vjen zor s’të vjen. Largohu që këtu. Nuk lejoj as sharje dhe as provokime. Provokator këtu nuk pranoj. Ato që iu a kanë mësuar nga televizori juve shkoni dhe thuajini në televizor. /panorama/


4 Comments

  1. Provokator me te madh se ti km gerdall ka me more rrace hajduti, drogmeni, llapaqeni, njeri qe s ke pas tru fare fare ndersa keto dit ke rrjedh komplet ore gerdall plak🤮

    1. po po e kemi nga pasioni dhe ne, nuk na del qe nuk na del e keqja. shko moj zagare shit fiq me ambasadoret dhe ramen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu