• |
ide | kryesore

Rama i acaruar: Mi fik njëcik ato TV se nuk i shoh dot me sy! (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në një mbledhje të shtabit të emergjencave, kryeministri Rama i shoqëruar nga Ministri Bledi Çuçi, i cili është dhe drejtuesi i opracionit për menaxhimin e gjendjes së jashtëzakonshme, ka patur një moment të habitshëm në kamera.

Teksa Çuçi fliste dhe i shpjegonte Ramës situatën, kryeministri dukej i pavëmendshëm. Në një moment, Rama ngre kokën lart dhe sheh televizorët e ndezur. Në atë moment Rama e ndërpret fjalën e Çuçit duke kërkuar fikjen e televizorëve.


“Mi fik içik ato TV, se si shoh dot me sy.”-thotë Rama.

Më poshtë video e momentit, e përcjellë nga report tv.

Kujtojmë se kryeministri ka paralajmëruar median thuajse përditë në lidhje me lajmet që publikohen për opinionin publik. Akuzat e kryeministrit konsistojnë në faktin se shumë media e portale online po përcjellin lajme të rreme apo që sjellin panik mes qytetarëve.

7 Comments

  1. Keta te dy jane bashepronare , dhe kane ne bashepronesi , po ne kohe te ndryshme , nje qe po ti thuash femer ofendon gjith sesin femer ne bote

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu