• |
ide | kryesore

Ariel zbulon sekretet e jetesës me Anxhelinën: Erdhëm me 0 lek, tani zihemi si çift i martuar

Paparazzi, Slider

Në ditën e saj të lindjes, miku më i mirë i Anxhelina Hadërgjonaj vendosi ta surprizojë me disa fjalë zemre!

Make up-artisti i njohur i motrave Jenner, Ariel, i cili jeton në të njëjtën shtëpi me Anxhelinën tregoi fillimet e tyre të miqësisë dhe sesi sot jnë shndërruar në një çift i martuar në dukje që herë pas herë zihen me njëri-tjetrin.


Ariel kujton fillimet e tyre në LA, ku mbërritën pa para dhe me asnjë ide se çfarë do të bënin. Dhe ja ku janë sot, duke kaluar vitet e tyre më të lumtura.

Ai e quan Anxhelinën “shoqen dhe motrën më të mirë” ndërsa nuk ngurron t’i shprehë asaj dashurinë!

Postimi i plotë:

‘Gëzuar Datëlindjen ‘Vlla”!

Kjo video duhet të jetë përshkrimi më i saktë i miqësisë sonë. Nuk mendoj se ka patur ndonjë herë që ne të jemi zënë dhe të mos jemi pajtuar pesë minuta më vonë ose të kemi qeshur se dukemi si çift i martuar në moshë. Betohem, Zoti e dinte se çfarë po bënte, sepse t’i dhe unë jemi si dy bizele të një bishtaje dhe unë nuk mund ta shoh jetën time pa ty. Gjatë viteve të miqësisë sonë, ne kemi kaluar nëpër disa vështirësi. U zhvendosëm në LA me zero para në llogari, duke u përpjekur të kuptojmë se si do t’ia dilnim?! Le të fillojmë me jetesën në një studio të vogël në qendër të qytetit, duke fjetur në shtretërit e ajrit që shfryheshin ndërsa ne flinim – edhe atëherë ne ishim aq të lumtur !!!! Çdo ditë e kaluar me ty në 6 vitet e fundit ka qenë përtej të gëzueshmes, plot dashuri dhe lumturi, me kujtime që unë e di që ne të dy do t’i vlerësojmë përgjithmonë !! Si të udhëtosh botën së bashku! Vendosja e alarmit në dhomat e hoteleve, vetëm për arsye që një Zot e di pse …

Unë do të them një gjë për ty që mendoj se bota duhet ta dijë. Askush nuk e kupton sa të madhe e ke zemrën dhe sa të pastër ke shpirtin. Je kaq vetëmohuese, gjithmonë duke menduar dhe duke bërë për të tjerët para teje. Ti e mban këtë dritë me vete që thjesht ndez jetën e secilit që takon. Me siguri më ke modeluar në një mënyrë më të mirë, më të dashur, më të dhembshur gjatë kohës sonë së bashku. Anxhelina ky nuk është as një postim për datëlindje për më tepër, është më shumë një vlerësim për një shpirt të gjallë e të pabesueshëm që meriton të nderohet dhe të shkëlqejë si drita.

Jam shumë më i lumtur që kam mikun / motrën më të mirë që ekziston në këtë planet. Urime për një vit tjetër e të qenurit një Yll për mua dhe të gjithë të dashurvë të zemrës dhe për këtë arsye për të gjithë botën. Unë jam rrënjosur tek ty përgjithmonë!’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu