• |
ide | kryesore

Dy tërmete godasin Vlorën

Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy lëkundje të reja tërmeti janë regjistruar në vend, ndërsa epiqënder këtë herë nuk ka qenë më Durrësi.

Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 10:51 me magnitudë, përkatësisht 3.4 dhe 3.5 righter, ndërsa epiqendër e tyre është Vlora.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu