• |
ide | kryesore

Emina Cunmulaj 10 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti

Paparazzi, Slider

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan me sa mundësi kishin njerëzit në nevojë.

Një prej tyre është edhe Emina Cunmulaj , e cila mbrëmjen e kaluar ka bërë të ditur shumën që dhuron.


Ajo ka telefonuar  në emisionin “NIN” dhe zbloi se dhuron 10 mijë dollarë.

Gjatë lidhjes direkte, Cunmulaj nuk mbajti dot lotët por premtoi se do të vijë së shpejti në Shqipëri për të bërë atë që ia do zemra.

Emina gjithmonë është përpjekur që të ndihmojë shqiptarët, pak kohë më parë ajo ndihmoi një familje në Shkodër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu