• |
ide | kryesore

‘Shtriga dhe borëbardha e Rilindjes’, përralla që përdori Veliaj për të ilustruar poshtërimin publik të Ramës

Lajme, Të fundit

Pas detyrës që mori nga shefi i tij politik për të dalë herët në mëngjes për të lyer shkallët e një pallati, kryebashkiaku i Tiranës doli sërish në publik pas shumë orësh mungese.

Sot në mëngjes ai u shfaq përkrah fëmijëve të një kopshti në kryeqytet, ku për të mbuluar poshtërimin publik që i bëri Rama zgjodhi t’ju lexojë fëmijëve përrallën e Borëbardhës.


Edhe pse tentoi të shfaqej i qetë dhe i lumtur, “detyra” e kryeministrit, që bëri edhe xhiron e rrjetit, duket se ka lënë pasoja te qytetari i parë i Tiranës. Për më tepër, ndiqni videon e mëposhtme të SYRI TV.

6 Comments

  1. Dy pjeshka qe zihen kush eshte me e bukur. Te dy keta majmunet rilindas jane turp per gjinine mashkullore. Huqe femrash kane pederastet e mutit.

  2. Pune plehrash,hajdutesh e monstrash me vese shume….!Shpejt,po shpejt fare do ike ky dordolec i peshtire,i pashkolle,por hajdut i ndyre !

  3. Mbase eshte ashtu sic thoni ju, por po te jete e vertete ja qin dhe hallat e teze Ajoles ky i gjati! Pastaj ja jep edhe Ulusiut… !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu