• |
ide | kryesore

(VIDEO) Rama me vonesë, Trump dhe liderët e tjerë botërorë të ulur në samitin e NATO-s

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kur liderët botërorë, përfshi presidentin Trump, ishin ulur në tavolinën e rrumbullakët për samitin e NATO-s, Edi Rama nuk kishte ardhur ende.

Nuk dihen arsyet për vonesën e Ramës.


Kryeministri shqiptar ndodhet prej ditës së djeshme në Britaninë e Madhe, ku mori pjesë edhe në pritjen e organizuar nga Mbretëresha Elizabeth II. Pritja u zhvillua dje në Pallatit Buckingham me rastin e 70-vjetorit të Aleancës së Atlantikut Verior (NATO), dhe samitit që mbahet në Londër në 3 dhe 4 dhjetor të 2019-ës. ©LAPSI.al

7 Comments

  1. Bo bo,paska dhjere ne breke Edvin Escobar D’Rama.E mori ne qafe kostumi.
    I kishte rehat brekushet,nuk i dukej pampersi.Drogaxhiut i kruhet o hunda o bytha.

  2. Ja nje shpellkar qe i di mire keto punet e kruarjes,priti nje shkrim tipik per shpellkaret dhe shpellaret e salihut dhe lulzimes

  3. Bravo Andi Bushati ,ke klikime shume,po lexohesh!
    Edhe ridhjeresit e Edrampordhes po te lexojne me vemendje!!!
    URIME!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu