• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama ulet të pijë kafe në Itali, por kamerieri është nga Elbasani: Po ulu o figurë

Lajme, Të fundit

Përpara se të shkonte të jepte një intervistën e tij në emisionin “Porta a Porta” të gazetarit Bruno Vespa në Itali, kryeministri Edi Rama ka shkuar në një lokal nën shoqërinë e këshilltarit për median Endri Fuga.

Dikush filmon bisedën mes tyre ku Rama tregon se sa shumë po punon për të mbledhur ndihma për tërmetin. Në një moment Rama porosit një kafe dhe kamarieri rezulton të jetë një shqiptar nga Elbasani. Më poshtë video e bisedës.

8 Comments

  1. O pleher fondet e bashkimit evropian te IPAS qe ju jepen vendeve aspirante per ne bashkimin evropian jane per ndime ne drejtesi ekonomi e shume fusha te tjera ,po ti mor pleher i pashembullt pse nuk i anullon ato konqesione qe ato para te perdoren per fatkeqsin qe i ka ra ketij populli edhe me fajin tuaj me lejet kontrollin ne ndertime .Uroj te dali nje eta numroj aty ku e meriton

  2. Themie thomai eshte ky . Dhe co jane kryetaret e kooperatitave bujqsore sekretar partie brigadieret kooperativistet dhe kaq asgje me shume. Te mbedhur tok aty. Te kooperativa. I njejti mentalitet. Njesoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu