• |
ide | kryesore

Jlo, gati për tu bërë mama

Paparazzi, Slider


Marrëdhënia e tyre po shkon në mënyrën më të mirë të mundshme. Bëhet fjalë për Jennifer lopez dhe Alex Rodriguez, të cilët pasi u fejuan, po mendojnë për një fëmijë. Edhe pse është 50-vjeç, kjo se ndalon aspak JLo të bëhet sërish nënë. “Unë dua sërish fëmijë. Nuk e di çfarë plani ka Zoti, por do doja ta provoja. Jam gati për të bërë sërish fëmijë”, ka thënë këngëtarja dhe aktorja për Revistën People. Dyshja e njohur ka nga dy fëmijë secili nga martesat e mëprashme dhe të gjithë fëmijët bashkë shkojnë për mrekulli me njëri-tjetrin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *