• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Miss Pakistani

Paparazzi, Slider

Mbretëresha e bukurisë pakistaneze Zanib Naveed ka humbur jetë fundjavën që lamë pas nga një aksident me makinë.

Mediat e huaja shkruajnë se 32 vjeçarja ka humbur kontrollin e mjetit tip Merceses CL duke u përplasur me një bordurë.


Për pasojë mjeti u kthye përmbys dhe Zanib gjeti vdekjen menjëherë. Vdekja e 32-vjeçares u konfirmua nga Policia e Shtetit Maryland dhe u tha se në vendin e ngjarjes nuk kishte asnjë person tjetër.

 Zanib Naveed u shpall Miss Pakistani në vitin 2012 dhe në atë kohë tërhoqi vëmendjene  të gjithëve me pamjen e saj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu