• |
ide | kryesore

“Vëllezërve që iu bë atentati kushërinj të kreut të PS në Tepelenë”, denoncimi tek Berisha: Konflikti për pazare droge

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmë një mesazh të një qytetari dixhital, ku ky i fundit, duke marrë shkas nga ngjarja në Tepelenë ku u vra një person dhe u plagos vëllai i tij, tregon se droga dhe bixhozi në këtë qytet janë sheshit.

FOTO/ Kush janë 2 vëllezërit që iu bë atentat në Tepelenë (video nga vendngjarja) 


Përmes një postimi në ‘Facebook’, qytetari i shkruan Berishës se dy vëllezërit e përfshirë në ngjarje, Arturi, (viktima) dhe Artan Bresha, janë djemtë e tezes së kryetarit të PS së Tepelenës Dino Selimi, duke shtuar se konflikti ka qenë për drogë.

DENONCIMI TEK BERISHA
Droga dhe Bixhozi ne Tepelene jane sheshit!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

 Pershendetje dr ti,me falni per shqetesimin ne kete ore te vone por jam i detyruar tju ve ne dijeni:ne Tepelene gjat nje atentati te bere ndaj dy vellezerve Bresho djemt e tezes se kryetarit te partis Rilindase Dino Selimi si pasojë e plagëve te mara njeri prej vellezerve Bresho nuk i ka mundur ti mbijetoj plagve te mara,konfliktie eshte vetem per droge ,qeveria thot drog ska po droga ne Tepelen dhe bixhozi jane rrugve te qytetit

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu