• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gafa e Gent Cakajt: Pret t’i hapë derën e makinës një grua e moshuar

Syri i Lapsit

Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka bërë një tjetër gjest që ka shkaktuar mjaft reagime online. Ministri 30-vjeçar ndodhej në ministerialin e Bratislavës ku Shqipëria mori kryesimin e OSBE-së. Përpara se të hyjë në ambientet ku po mbahej mbledhja ministri priste që t’i hapte derën një grua e moshuar që ishte ulur në vendin e parë. Shihni pamjet:7 Comments

  1. O shpellkaret e salihut,eshte thjesht protokoll por rraca OMGj nuk e kupton dot,Kombi ne Rrezik e ka thene qazim mulleti

  2. Nuk quhet gafe kjo, por mungese e rende e elementeve te edukimit feminor, si dhe faktin qe ky eshte 100% ego dhe 0% koshience.

    Mire qe kemi njemije-e-nje mungesa, por si nuk bejme nje sistem filtrimi per karrieren administrative dhe shteterore?

    Keta behen te gjithe Rame, kur jane pa Ramen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu