• |
ide | kryesore

Zbulohen të gjithë pjesëmarrësit në festivalin e Rtsh (Video)

Paparazzi, Slider

Teksa kemi hyrë tashmë në muajin dhjetor nuk na ndajnë edhe ditë nga festivali i Këngës në RTSH.

Ky është edhe edicioni i 58-të i cili do të mbahet në datat 19, 20 dhe 22. Ndërkohë sëfundmi RTSH, ka publikuar edhe një video ku tregon të gjithë këngëtarët pjesamrrës nga Olta Boka tek Elvana Gjata.


Krahas videos RTSH: Tradita e fundvitit edhe këtë dhjetor në festën më të madhe të muzikës   Shënoni datat: 19, 20 dhe 22 dhjetor! Një kast i jashtëzakonshëm – në një edicion spektakolar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu