• |
ide | kryesore

Dafina e pranon: Një prej këngëve të mia është dedikim

Paparazzi, Slider

Këngëtarja e hiteve “Lule Lule”, “A e man n’men”, “Be a man once”, “Time out” etj, Dafina Zeqiri, mbetet një ndër reperet më të preferuara për publikun shqiptar.

Këngët e saj kthehen në hite dhe me siguri të gjithë ia dini tekstet përmendësh.


Por, e dinit që njëra prej këngëve të saj të famshme, “Time out” është dedikim?

Këtë e ka pranuar vetë Dafina në një intervistë për “Class”.

Madje, reperja ka preferuar të mos përmendë emra, duke i lënë personave me të cilët e ka “thumbin” ta kuptojnë vetë.

“Time Out”, e dinë personat cilët janë.”- është shprehur Dafina për këngën e cila është një diss

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu