• |
ide | kryesore

Veliaj nuk di të ndalet: “Shikoni ç’mashtrim shpik për lyerjen e shkallëve në 4 të mëngjesit” (video)

Të fundit

Videoja që e bëri Ramën të mari nofkën e një tirani delirant dhe Veliajn atë të një sahanlëpirësi të pështirë, i ka djegur qa keq kryebashkiakut sa me sa duket ai po përpiqet të krijojë një përshtypje tjetër në publik. Gjatë një inspektimi të përbashkët me Ramën ai la të kuptohet se kryeministri iu drejtua dikujt tjetër (videoja poshtë).

Por duke mos u mjaftuar me këtë ai është shfaqur me kërkesën e vet edhe te emisioni i Luana Vjollcës për të përgënjeshtruar atë që të gjithë panë me sytë e tyre se shefi i kishte thënë që t’i lyente shkallët që të nesërmen në orën 4 e 30 të mëngjesit.


Lexo me tej:

Armand Shkullaku: Erjon Velija, si qeni i Kasharit

“I pyetur: në “Shiko Kush LUAN”, nga fëmijët, se a i leu shkallët e pallatit që i tha kryeministri Rama, Veliaj u përgjigj duke thënë se kryeministri nuk e kishte pasur me të, por me administratorin e pallatit, i cili i leu brenda asaj dite. “Ajo kërkesë nuk ishte për mua në fakt po ishte për administratorin e pallatit dhe ai i ziu e leu që atë ditë, jo në 4:00 të mëngjesit”- tha ai duke iu skuqur fytyra më pak se disa ditë më parë.

©Lapsi.al

Mos i humbni memet/ Tërmeti që i nxorri bojën llustraxhiut Veliaj

7 Comments

 1. Bisht qeni, ne fakt bishti i Edi Drames, uroj ta vari edi drama ne ndonje nga ato pemet qe mbjell qe ti bej shurren e te rritet i shendetshem ky bishti qenit |:O

 2. URDHËRI IM U ZBATUA PARA AFATIT. 😂
  E patë me Figurë, E dëgjuat me Zë:
  ERION FIKU & TONI KACIDHJA,
  MASHTRUESI & KACIDHJARI.
  JANË FIGURA TË SHQUARA TË PS 👍🌹🌹.

 3. TIMONIERI & Rrjeti im efikas i shpërndarjes së ndihmave: Gju më Gju me popullin. thotë:

  Shpërndarja e parave e ndihmave për popullin do bëhet si vijon:
  [UNË] në fillim direkt ia jap paratë dhe ndihmat ERION FIKUT.
  [ERION FIKU] në vazhdim mbush dy xhepat e TON KACIDHJES.
  [TON KACIDHJA] i zbraz të dy xhepat e mbushur plot te (populli).

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu