• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin e Prezës, në Tiranë. Policia bën me dije se makina ka përplasur një këmbësor rreth 60 vjeç, i cili nde nuk është identifikuar.

Këmbësori ishte duke kaluar rrugën Prezë-Vorë, në momentin kur u pëprlas nga një automjet. Policia ka shoqëruar shoferin, derisa të mësohen shkaqet e aksidentit.


Njoftimi

Rreth orës 16:56 në fashtin Prezë, Vorë automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar një këmbësor ende të paidentifikuar rreth 60 vjeç.

Si pasojë e demtimeve të marra këmbësori ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit shtetasi A. L është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje ku vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, si dhe identifikimin e trupit të pajetë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu