• |
ide | kryesore

Capital T: Balada e Fifit më e bukura në festivalin “Kënga Magjike”

Paparazzi, Slider

Tani që festivali “Kënga Magjike” përfundoi, shumë artistë kanë rrëfyer preferencat e tyre! Dje, vetë Ardit Gjebrea tha se kënga e Orgesa Zaimit, “Verën ku ma le”, ishte ndër të preferuarat e tij. Ndërkohë sot, Capital T ka zbuluar se cila është balada më e mirë sipas tij. Ai shkruan në një postim në Instastory, se kënga “Mbarova” e Fifit, ishte balada më e bukur jo vetëm e “Këngës Magjike”, por e viteve të fundit.


“Një prej baladave më të mira të viteve të fundit”.


Fifi u rendit e dyta në “Këngën Magjike”, por ishte artistja më e votuar nga publiku. Eneda Tarifa rrëmbeu vendin e parë me këngën “Ma zgjat dorën”, dhe e treta u rendit Anxhela Peristeri me “Dikush i imi”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu