• |
ide | kryesore

Dy tërmete të njëpasnjëshme godasin sërish Shqipërinë

Lajme, Të fundit

Të tjera lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme janë rregjistruar vetëm pak minuta më parë. Sipas EMSC në vend janë regjistruar 2 lëkundje tërmeti,me magnitudë 3.1 dhe 3.6.

Të dyja lëkundjet janë regjistruar para 19 dhe 11 minutash me epiqendër në Detin Adriatik me një thellësi prej 5 km.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu