• |
ide | kryesore

I riu i vrarë në Kavajë, person me precedentë penalë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Marjus Ismaili është 26-vjeçari i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në Kavajë, pasi një konflikti banal, nën efektet e alkoolit.

I riu rezulton emër i njohur për policinë, pasi ka qenë i arrestuar për “vrasje të mbetur në tentativë” 7 vite më parë.


Më 29 korrik 2012, Ismaili u ndalua nga policia, pasi së bashku me një person tjetër, për shkaqe banale, pas grindjeve në lokale bastesh sportive, plagoswn rëndë me thikë dy persona të tjerë.

Ai u qëllua me armë gjahu nga Xhevdet Leçini.

1 Comment

  1. TI MUND TE JESH I DENUAR EDHE 10 HERE POR KJO NUK DO TE THOTE QE EDHE TANI ESHTE FAJTOR.
    TREGONI NGJARJET DHE MOS KOMENTONI VIKTIMAT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu