• |
ide | kryesore

Anna Hathaway bëhet nënë për herë të dytë

Paparazzi, Slider

Aktorja e famshme Anne Hathaway dhe partneri i saj, Adam Shulman, janë bërë prindër për herë të dytë.

Megjithëse ende nuk e kanë bërë të ditur lajmin se familja e tyre është shtuar me një pjesëtar të ri, ata janë fotografuar rrugëve të qytetit me koshin e foshnjës të mbuluar me batanije.


Mesa duket, Anne është bërë sërish nënë dhe kjo është hera e parë që ajo shfaqet në publik pas disa javësh, kur shijonte ende ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Në vitin 2006, Hathaway dhe Shulman u bënë prindër të një vogëlushi, të cilin e pagëzuan me emrin Jonathan Rosebanks.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu