• |
ide | kryesore

Cardi B tregon pse e fali tradhëtinë e partnerit

Paparazzi, Slider

Reperja vendosi të flasë hapur rreth dramave të tradhtisë që ajo dhe i shoqi përjetuar pak kohë më parë. Në intervistën e saj të fundit për Vogue, Cardi rrëfeu versionin e saj, sepse njerëzit prisnin përgjigje.

Fillimisht, reperja pranoi se Offset e kishte tradhtuar dhe fakti që diçka e tillë u zbulua nga mediat ia bëri edhe më të vështirë emocionalisht Cardi-it procesin e faljes. Sepse, nëse nuk kujtohet, ajo vendosi ta falë. “Kur unë dhe im shoq patëm ato problemet tona, e ke parasysh, historia e tradhtisë dhe gjithë këto…Unë vendosa të qëndroj me të dhe shumë njerëz u mërzitën me mua, shumë gra u ndjenë të zhgënjyera prej meje. Po kjo është jeta e vërtet. Nëse ti e do dikë dhe nuk je me të,atëherë bie në depresion. Rrjetet sociale të thonë të mos flasësh me të, por ti deri në momentin që bisedon përballë nuk je e lumtur nga brenda.

Pastaj, nëse ti kthehesh, të thonë “si guxove” apo “na zhgënjeve të gjithëve”. Njerëzit që janë të martuar prej vitesh e dinë mirë që në fillim thonë me plot gojën “derisa vdekja të na ndajë”. Epo kur e thonë këtë nuk e kanë fjalën për debate të vogla si “pse e le derën e frigoriferit hapur”. Ajo frazë përfshin çdo gjë.”

 Më tej, Cardi vijoi të thoshte se çdo lidhje ka vështirësitë e veta, por kur media sociale përfshihet, e gjitha bëhet më keq.”Të gjithë në rrjete sociale bëjnë sikur kanë lidhjen perfekte. Mua kjo më duket çmenduri. Unë jam e rrethuar me shumë gra në jetën time dhe flasim për shumë gjëra. Njëra më thotë se e do shumë burrin e saj, po ai ka probleme të mëdha financiare, dikush tjetër thotë se nuk shkon mirë me mamanë e tij e të tjera më tregojnë se seksi nuk është më njësoj. Të gjithë kanë problemet e tyre.”- përfundoi reperja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu