• |
ide | kryesore

Meta publikon VIDEO-n: Ju ftoj ta ndiqni me vëmendje dhe durim

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sikurse paralajmëroi në prononcimin për mediat, Presidenti Ilir Meta publikon në rrjetet sociale videon lidhur me padinë e ngritur ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani.


Presidenti i Republikës Ilir Meta dha sot dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës për rreth 50 minuta, i shoqëruar nga këshilltari ligjor Bledar Dervishi dhe zëdhënësi i tij Tedi Blushi. Sipas Kreut të Shtetit rasti është tmerrësisht flagrant. Ai theksoi se shpreson që Prokuroria të mos jetë nën presione politike dhe të bëjë punën e saj me profesionalizëm.

18 Comments

 1. Ç eshte kjo moooo. Ca prisnim e ca na nxierr ky. Me kete e shkatrove fare ramen. Tallni t… Me popullin.

 2. o like floriri, po sikur the qe ishte video me te qime. paske qen fare fare varikars. sje as burr atq. nje cop krimbi si puna jote nuk u duhet per asgje shqiptareve. o like floriri, si do jet koha neser, me vranesira apo me diell? cop hajduti ordiner. nivel banal.

 3. Ky na tha qe kam fakte me figure dhe ze,po pse mo like fakte jane keto o loqe,po te judge pyetur emiljonon para se ta dergoje ne prokurori

 4. Ca na ke bo re liro.
  Sa mora vesh qe do publikokihej video e famshme. Vajta ne shpi me vrap se doja ta shijoja duke e pare ne tv. Mora te gjitha masat, shyqyr ne shpi nuk kishte njeri. Ndeza tv 65 inc ndeza dhe home cinema qe ta degjoja sa me mire. U rehatova u bera gati psikologjisht thash do kenaqem se do shikoj nje video me sex ndryshe. Kur aty qe isha ber gati dhe me shpat ne dore.
  C te shikoj. Dovranin, ca shkronja e dike qe fliste se cfar eshte dhe si duhet ber.
  Zhgenjim total.
  Shpata mu thy.
  Zemra mu coptu.
  Nuk ke kujt me i besu.
  Ah re liro.

 5. JU TE SEXSIT KALONI NGA MJAFTI TE MOS ZHGNJEHENI DEREN HAPUR E KENI ATJE THON U PRET SPIROPAĹLI E ARIOLA ME BEKIMIN E LALIT

 6. Departamentit te Propogandes se Keshillit te Ministrave me 3 turne.
  Gjeni pune tjeter, se do ju jape edhe ju me Koncesion, AI, I madherishmi, udheheqesi SUPREM.

 7. Si tha ajo Erla Mhilli mo ?
  Siç qihet qarte, Likja nuk ka video me t’qime. Ja ka fut kot plako.
  Anallim loje. Shperndahuni. Alarm fallco…

  1. Me te qime ka soreken me nje zv ministren tuaj po spo e nxjerr se soreka kushedi ca I ka premtuar. Po Dvorani qe ne 4 lista fut Arta Vorpsin sikur me qen Mia Khalifa a nuk po te ben pak pershtypje.

   1. Ti or trim pas ferre qe komento anonim per ambasadorin po te duash sqarime kontakto
    0044205196615670 dhe te shohim sa vle informacioni yt

 8. Po te jeni burra vini emrat tuaj jo anonim o legena mos beni trimin nqs ilir meta esht i piste le te perfundoj te vendi por nuk vlen te fyerit me anonimat PISA

  1. mir qe paske ven emrin ti. ti qe shan te tjeret pisa, a ka mundesi te vesh icik emrin dhe adresen, o trim portalesh.

 9. ku eshte videoja perveluese o president mashtrues ? Ti je njesoj si Rama, Berisha Veliaj Ruci e shoke, te peshtirosur hajdute te pangopur..

 10. Ky sikur eshte Kryekomandant ,Kryegjyqtar,Kryeastrolog,Kryehajdut e te tjera Krye..///.Me gomar nuk e ben nena,prandaj krahas hajdutllikut fsheh thiken qe te mbrohet.Hajvan fare,e ka gjetur tamam kohen,ishalla e heqin nje ore e me pare qe te shkoje tek kalamajte ne Angli.

 11. Ne berat thone per skraparin : Ky skrapari shkemb e gure edhe guri sben per mure.Dmth kuptoje vete cfare vjen nga ai vend e dil pastaj ke mutanti qe kemi president fatkeqesisht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu