• |
ide | kryesore

Moti, nesër bëhuni gati për shi dhe borë

Lajme, Të fundit

Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës pati vranësira të vazhduëshme. Reshjet e shiut do të jenë sërish prezente pasditen e sotme si dhe do të vijojnë të jenë edhe gjatë ditës së nësërme, në të gjithë vendin.

Në zonat malorë në veri dhe verilindje të vendit, reshjet do të jenë në formë bore.


Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit do të arrijnë në bregdet 10/14 gradë, në vendet e ulta 9/13 gradë si dhe në vendët malore 2/6 gradë.

Era pritet të fryjë mesatare, ndërsa në bregdet e fortë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu