• |
ide | kryesore

Rama si ambasadori Borchard, u tregon gishtin e mesit protestuesve. Veliaj e shikon me adhurim (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Njësoj si ambasadori i OSBE-së, Borchard, edhe kryeministri Edi Rama u ka nxjerr gishtin e mesit disa protestuesve të një organizate rinore. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme teksa Rama po merrte pjesë në ceremoninë e ndezjes së dritave të pemës së Krishtlindjes. Protestuesit fillimisht ai i ka quajtur ‘harrupiel’ dhe më pas në largësi u tregoi gishtin e mesit. Skena ndodhi në sy të dhjetra fëmijëve të vegjël që kishin dalë në shesh. Nga gjesti i Ramës i vetmi i lumtur është kryebashkiaku Veliaj, i cili e shikon gjithë adhurim shefin e tij. Lapsi.al sjell video të këtij momenti.


20 Comments

 1. Vrasje, droge, korrupsion, mashtrime, propagande, censure, shpopullim, varferi, vuajtje, ppp, arrogance, pa gjykata, pa prokurori dhe arritem te gishti i mesit.

  Lum ata qe e votuan

 2. Ate gishte e kishte per Te gjithe ne te majte e Te djatht dhe eshte e vertet qe e meritoim jemi popull qe ngopemi me kronika T.V.. uahqim i pare ne mpirje truri tekurrje stomaku Sa ta kupetoim do jete von

 3. Shpellkaret ne qytet,Kombi ne Rrezik ka the i modhi Qazim Mulleti,keshtu i do mushka drute o shpellkare jeni ne tirone dhe jo ne shpella qe dhe femijeve donit tja prishnit festen o rrace omgj,keni pune me ramen shkoni ne surrel e kryeministri

 4. E shikoni njerez se ne cfare ambjenti eshte,shikoni kalamajte e vegjel qe kane marre me patjeter e sjelle aty,teksa shqyejne syte nga veprimi pleher i ketij psikonarkomani !Veliaj……..,thjesht nje monster !I biri i askujt,provinciali nga Ura-Vajgurore,lumturohet te padrino,fyen me ç’te mundet ne ate ambjent !!!!!Femije,te pafajshem e engjellore,ne mes djalli i madh dhe i manhituri pas gishtit te tij……..,djalli i vogel,ne fakt nje djall e gjysme!Ç’menduri,apo i falet nje te semuri me Parkinson !!!!????Po tani,keni gje per te thene rilindas funderrina,apo jeni edhe ju te manhitur nga ngazellimi i hajdutit qe ben kryetarin e bashkise Tirane,se per djallin nuk hani ze ju….!!??!?

 5. Prinderit e atyre femijve do kene qene ne siklet per tja shpjeguar se cfare tregon ai gisht, megjithate ka lezet kur ta tregon KARIzmatiku gishtin, por ky popull do cadren tja hapesh brenda qe ti dhembi bytha dhe te zgjohet nga gjymi. Hallall sisen e babait

 6. Te dy keta mashtrues,hajduter,sahanlepireservila ,arrogante dhe diktatore me me popullin fukara Jane fatekeqesi kombetare . Zagari ” fiku” i ardhur nga paraspuari i terpanit te Beratit eshte PA personalitet dhe mashtrues ,keshtu ka qene gjate gjithe kohes . Habitem se si LSI ne fillim e ka perkrahur kete qelbanik .Sa pafytersi qe ka ,ne momenti kur kryeM….. e urdheroje per te lyer shkallet ky si sahan lepires dhe servil nuk u ndje e te nesermen mohoje se nuk urdheroje ate .Keta Jane te neveriteshem

 7. Akoma gjalle qenka nje pidh kurve ketu qe shkruan-shpelkare-shpellkare-o moter qire nderro njehere te shkruarit e komentit o grua qire.

 8. Perfaqesues te nje organizate rinore.
  E perkthyer nga lapsi-shqip ne shqip, do te thote:
  Militantet pabuksa ne veprim per sufllaqen e dites.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu