• |
ide | kryesore

Video/ Lukaku çmend Conte: Inter barazon para pushimit

Sport, Video

Inter barazon rezultatin, në ndeshjen kundër Barcelonës, në Champions League dhe shkon në pushim me një rezultat shpresëdhënës. Romelo Lukaku ka barazuar në minutën e 43 me një goditje të fortë në hyrje të zonës, pas një spondi të Lautaros, që con në ekstazë Conte. Tani zikaltrit mund të kërkojnë suksesin në pjesën e dytë…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu