• |
ide | kryesore

Zbulohet me cilin këngëtar turk do të bashkëpunoj Genta Ismaili

Paparazzi, Slider
genta ismaili.jpg

Prej kohësh ne media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se Genta Ismjli ishte duke bashkëpunuar me një artist turk për këngën e radhës.Si fillim ishin mediat turke që e bënë të ditur lajmin, megjithatë deri tani nuk dihej se kush ishte artisti me të cilin po bashkëpunonte.Së fundmi ka qenë Genta ajo që e ka zbuluar dhe projekti me siguri do të bëjë namin.Këngëtarja ka publikuar në Instastory lajmin e një televizioni  turk dhe në të flitet për bashkëpunimin e artistes shqiptare.Nga lajmi bëhet me dije se Genta së shpejti do të hedhë në treg këngën me reperin Abdurrahim Akça, i njohur për publikun si Eypio.

“Reperi Eypio me projekt surprizë. Eypio po sjell duet me këngëtaren kosovare, Genta Ismajli”, thuhet ndër të tjera në lajm.


Kujtojmë se pak dotë më parë Genta mori propozim për martesë nga partneri i saj turk. Ai shkroi në urën ikonike të Bosforit “Të dua Genta” dhe dëshmitare të propozimit ishin shumë njerëz.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu