• |
ide | kryesore

Dedikimi prekës i bashkëshortit të ‘Salomes’ për aktoren

Paparazzi, Slider

Aktorja e famshme Edith Gonzales ose e njohur ndryshe si “Salome” u nda nga jeta në qershor të këtij viti pas një lufte të gjatë me kancerin.


Një ditë më maprë, ajo do të festonte 55-vjetorin e lindjes dhe bashkëshorti i saj, Lorenzo i ka dedikuar disa fjalë prekëse në këtë ditë.


“Jetë e bukur! Sot po ndaj me emocion të madh një video private nga udhëtimi me dashurinë time Edith në Myanmar, me një frazë që është një dëshmi dhe një udhëzim i jetës: Për ata që largohen, ndalet koha, por jo për ata që i kujtojnë. Faleminderit për kaq shumë lumturi në jetën tonë! Gëzuar ditëlindjen”, shkruan ai. Kujtojmë se përveç bashkëshortit, ‘Salome’ la pas edhe vajzën 15-vjeçare, Constanza.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu