• |
ide | kryesore

Kris arma në Kukës, një person i plagosur rëndë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kukës. Sipas informacioneve paraprake, një person është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta.

Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije por mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit.


Saktësisht ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kalisë të Kukësit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu