• |
ide | kryesore

Rama firmos ndryshime në kabinetin qeveritar

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në mbledhjen e sotme të qeverisë janë bërë ndryshime në kabinet. Kështu mësohet se është liruar nga detyra zv.ministri i Arsimit Sportit dhe Rinisë, Redi Shtino. Në të njëjtën ministri janë emëruar dy zv.ministra të tjerë Oltion Rrumbullaku dhe  Nina Guga. Ndërkohë Agron Tare është emëruar në si zv.ministër i Punëve të Jashtme dhe Europës.

©Lapsi.al 


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu