• |
ide | kryesore

Video/ CR7 fillon të përmirësojë statistikat: gol në Leverkusen

Sport, Video

Juventus ishte i kualifikuar dhe i sigurtë në vendin e parë, por megjithatë në Leverkusen kanë shkuar për të marrë rezultat, që për momentin e arrijnë me golin e Cristiano Ronaldo. Një asist i Dybala në minutën e 75 është një ftesë që portugezi nuk e con dëm, duke i shtuar tre pikë më shumë në renditjen e grupit bardhezinjve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu