• |
ide | kryesore

Video/ Higuain fundos Leverkusen: asist tjetër i Dybala

Sport, Video

Juventus mbyll pa humbje dhe me një tjetër fitore grupin në Champions League, duke shënuar në fund edhe golin e dytë me Gonzalo Higuain. Argjentinasi ka marrë një tjetër asist nga Dybala dhe me të majtën ka ndëshkuar Bayer Leverkusen për herë të dytë, por rezultati nuk e largon skuadrën gjermane nga Europa League.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu