• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ Kush është modelja që u përball nudo me hajdutin që i hyri në shtëpi

Syri i Lapsit

Një modele është përballur në mënyrën me të sikletshme me një hajdut që kishte hyrë për të vjedhur në shtëpinë e saj. Ngjarja ka ndodhur në Georgia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, teksa Danii Banks, 29 vjeçe, ishte duke fjetur kur dëgjoi një zhurmë të fortë.

Qentë e saj filluan të lehnin dhe modelja u zgjua për të parë çfarë kishte ndodhur. Ashtu siç ishte, nudo, ajo shkoi në dhomat e tjera të shtëpisë dhe aty u përball me një person të armatosur i cili kishte hyrë për të vjedhur. I dyshuari kërkonte para dhe e detyroi modelen që të hapte kasafortën, por brenda nuk gjeti asgjë.

Më pas u largua nga shtëpia. E gjithë kjo skenë është filmuar nga një kamera brenda shtëpisë, pamje të cilat janë publikuar për herë të parë nga “TMZ”. Danii Banks njoftoi policinë për ngjarjen e ndodhur. Deri tani asnjë arrestim nuk është bërë.


Image result for Danii Banks robbery Image result for Danii Banks robbery Image result for Danii Banks robbery Image result for Danii Banks Image result for Danii Banks Image result for Danii Banks Image result for Danii Banks Image result for Danii Banks Image result for Danii Banks Image result for Danii Banks Related image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu